Wycieczki morskie - Łeba


Chcesz wypocząć i poobserwować krajobraz morski? A może szukasz pomysłu na to, gdzie zorganizować jakąś uroczystość? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 

Już od wielu lat organizujemy niezapomniane, pełne wrażeń wycieczki morskie oraz dłuższe rejsy wycieczkowe. Wszystkie z nich rozpoczynają i kończą się się w porcie ŁEBA. Organizujemy wycieczki morskie dla całych rodzin, w czasie których umożliwiamy obserwację ptaków, aktywny wypoczynek, a także możliwość dotarcia do sąsiednich portów. Ponadto z powodzeniem organizujemy także uroczystości na jachcie trwające nawet do 10 godzin. Świętowanie na wygodnym kutrze zapewne stanowić będzie nie lada atrakcje dla zaproszonych gości.

 

Nasza załoga chętnie pomoże Państwu zorganizować niezapomnianą uroczystość. Umożliwiamy także wykupienie ciepłych posiłków oraz zapewniamy kawę i herbatę, która uatrakcyjni każdą uroczystość. Organizowane przez nas rejsy wycieczkowe odbywają się także poza granicami kraju, jednakże ważne jest wtedy by każdy z uczestników rejsu posiadał przy sobie dowód osobisty, gdyż jest on niezbędny w przypadku kontroli straży granicznej. Nasza oferta jest stale poszerzana o nowe możliwości i atrakcje.

 

Aktualnie organizowany przez nas 10-godzinny rejs z portu Łeba to koszt ok. 160 złotych. W cenie znajduje się także kawa/herbata oraz smaczny posiłek. W przypadku wystąpienia pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem 796-796-229.