Rejsy kutrem na dorsza Łeba


Organizowane przez nas rejsy na dorsza to nie tylko wędkarstwo morskie, lecz także pełna wrażeń przygoda na długo pozostająca w Twojej pamięci.

 

Łeba - to tu zaczynają i kończą się wszystkie organizowane przez nas rejsy kutrem. Łeba słynie z rybołówstwa dzięki czemu możesz być pewien że każda wyprawa na dorsza połączona będzie z naszym doświadczeniem i wiedzą na temat połowu dorsza. Na każdy rejs kutrem możemy zabrać 12 osób dzięki czemu możesz spróbować czym jest wędkarstwo morskie z całą swoją rodziną lub znajomymi.

 

Każda wyprawa na dorsza trwa od kilku do kilkunastu godzin, z możliwością jej przedłużenia na Twoje życzenie. Sam rejs kutrem charakteryzuje się niezapomnianymi przeżyciami związanymi z kołysaniem na falach morza oraz charakterystycznym zapachem morza. Każda z osób wybierających się na rejs może za niewielką opłatą wypożyczyć wędki i inne potrzebne przybory do wędkowania. Nasze rejsy na dorsza otwarte są dla wędkarzy amatorów wypoczywających w Łebie i okolicach.

 

Ze swojej strony możemy zagwarantować możliwość wykupienia wyżywienia, którego zjedzenie na morzu stanowi nie lada atrakcję. Wszystkie rejsy kutrem odbywają się pod okiem wyszkolonej i doświadczonej załogi, która chętnie pokaże jak prawidłowo łowić dorsza.